KURUMSAL

Gala Kültür Sanat

Hakkımızda

Kısa zamanda Bursa’nın en önemli kültür, sanat ve yaşam merkezlerinden biri
haline gelen “GALA KÜLTÜR SANAT MERKEZİ” sizlere sanatın eşsiz ahengini
yaşatmanın heyecanını yaşıyor.Açıldığı günden bugüne kadar bir çok topluluğa, kendi tarzlarının en başarılı eğitmenlerine, çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik atölyelere ev sahipliği yapmaktadır.

Gala Kültür Sanat Merkezi olarak sosyal dünyanın en önemli unsuru olan kültür ve sanata farklı değerler katarak ulusal ve uluslararası tüm platformlarda en iyi şekilde temsil ederek üzerine düşen görevi yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Gala Kültür Sanat

Vizyon

Gala Kültür Sanat

Misyon

Yaşam biçimi, çalışılan ortam, gelişen teknoloji gibi nedenlerle sosyal
ve kültürel hayattan uzaklaşan insanlarımızla güzel vakit geçirebilecekleri ve aynı zamanda farklı kültür sanat yelpazesini tanıyabilecekleri
ortamları yaratmak, sosyal ve kültürel anlayışla çalışmaktadır.

Kurucularımız

Selçuk Yıldız

1984 Ardahan doğumlu olan Selçuk Yıldız,2010 yılında Uludağ Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olmuştur. Bir çok firmada Bölge Müdürlüğü görevini yerine getiren Selçuk Yıldız; 2008 yılı itibari ile çeşitli kurumlarda Halk Dansları eğitmenliği yapmış bunların yanı sıra 2014 yılı itibaren Uluslararası Dans Festivali organizatörlüğü yapmıştır.Bir çok uluslararası festivalde ülkemizi başarıyla temsil eden grupların sanat yönetmenliğini gerçekleştirmiştir.

2017 yılı itibari ile Gala Kültür Sanat Merkezi’nde Kurucu/Kurum Müdürü/Eğitmen olarak görevini sürdürmektedir.

Semih Çelen

1992 Bursa doğumlu olan Semih Çelen; dans geçmişiyle edindiği tecrübelerini öğrencileriyle paylaşmak üzere 2014 yılından günümüze bir çok eğitim kurumunda görevini sürdürmektedir. Zumba-Halk Dansları ve Serbest Stil dallarında sertfikaları bulunan Semih Çelen; Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmalarda kurumumuzu temsil etmiştir.

 2017 yılından itibaren Gala Kültür Sanat Merkezi’nde Kurucu/Eğitmen olarak görevini sürdürmektedir.

Gala Kültür Sanat Dansın Ritmini YakalaKayıt Ol Derse Başla

Öğrenmek ve kendini geliştirmek istediğin dansı seç hemen derse başla!

Call Now Button902244514415